Team Showcase

Magdalena Smolak

Absolwentka logopedii ogólnej i klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. ​W pracy zawodowej podąża za potrzebami dziecka. Uważa, że profilaktyka logopedyczna pozwoli dzieciom łatwiej nawiązywać kontakty społeczne i lepiej wyrazić swoje potrzeby. Stosuje terapię poprzez zabawę wykorzystując najnowocześniejsze teorie wczesnej interwencji terapeutycznej. Praca z dziećmi daje jej dużo radości i satysfakcji. Jest osobą empatyczną, spokojną, ciepłą i […]

Magdalena Smolak Read More »

Monika Bugajny

Z wykształcenia jest muzykiem, gra na klarnecie. Kończy studia na kierunku Pedagogika Instrumentalna. Języka angielskiego uczyła się od najmłodszych lat w szkole, uzyskała dyplom szkoły językowej w Bournemouth w Anglii. Język zawsze był jej pasją, a prowadzenie zajęć muzyczno-językowych postrzega jako możliwość łączenia pasji do muzyki i języka. Uwielbia obserwować postępy dzieci, a największą nagrodą

Monika Bugajny Read More »

Basia Gburczyk

Animatorka zajęć umuzykalniających prowadzonych metodą gordonowską. Posiada dyplom ukończenia kursu gordonowskiego w 2011 r., jest członkiem Polskiego Towarzystwa Gordonowskiego z siedzibą w Bydgoszczy. ​Pani Basia gra na skrzypcach. Niegdyś trenowała koszykówkę. Obecnie cały rok jeździ rowerem. Studiowała filologię klasyczną i polską.

Basia Gburczyk Read More »

Jagoda Jaśczak

Jestem mamą trójki cudownych dzieci. Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo wychowawczą, ważne jest dla mnie bliskościowe podejście do dziecka i praca z dziećmi w duchu porozumienia bez przemocy (nvc). Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując jako niania i wychowują w domu własne dzieci. Bardzo lubię gotować i piec. W wolnym czasie trenuję aeroboxing i testuję nowe

Jagoda Jaśczak Read More »

Julia Tomiczek

Pracuje z najmłodszymi w duchu bliskości, NVC (bezprzemocowej komunikacji), książek Juula i edukacji równościowej. Koncentruję się na bezpieczeństwie, dawaniu poczucia siły, sprawczości i akceptacji. Prywatnie jest mamą pewnej siebie nastolatki. Kocha tańczyć (specjalizuję się w Kontakt Improwizacji), śpiewać, występować. Czasem pracuję przy sesjach fotograficznych.

Julia Tomiczek Read More »

Beata Kowalczyk

Jest osobą  bardzo wrażliwą, uśmiechniętą, ogromną radość daje jej możliwość spędzania czasu z dziećmi. Ma wspaniałą więź ze swoimi podopiecznymi, traktuje ich jak swoich małych przyjaciół, słucha co mają do powiedzenia i pokazania, stara się ich zrozumieć i rozwiązywać ich problemy. Jest ich towarzyszką w rozwoju, kieruje, prowadzi, podąża za potrzebami, wspiera i motywuje do

Beata Kowalczyk Read More »

Izabella Cepko

To osoba z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad dziećmi.Zgłębia tajemnice dziecięcego świata tak by widzieć go oczyma dziecka. W pracy dydaktycznej mocny nacisk kładzie na zajęcia ruchowe, taniec, plastykę i sensorykę. W planie dnia jej wychowanków nie brakuje również zajęć wyciszających i relaksacyjnych.

Izabella Cepko Read More »

Małgorzata Baranowska

Ma w sobie mnóstwo miłości, cierpliwości, ciepła i spokoju. Do każdego małego człowieka podchodzi indywidualnie, z szacunkiem i na zasadach partnerstwa, Jako położna stara się, aby dzieci wiedziały na czym polega zdrowy styl życia. Tłumaczy dlaczego ważne jest mycie rąk, zębów, zdrowe jedzenie czy chodzenie do lekarza.

Małgorzata Baranowska Read More »

Dagmara Rusiak

W pracy z dziećmi najważniejsza jest dla niej relacja – przyjazna, szczera, bezpieczna, pełna ciepła i szacunku. Ma głębokie przekonanie, że otwartość, autentyczna ciekawość, uważność na to co otrzymujemy od dzieci tu i teraz to fundamenty niezbędne do jej umacniania.

Dagmara Rusiak Read More »

Agnieszka Stańczak

Zafascynowana Rodzicielstwem Bliskości postanowiła w swojej pracy z wdrożyć jej zasady. Najważniejsze dla niej jest bezpieczeństwo i spokojny rozwój dziecka. Dba o to, aby każde miało czas, przestrzeń i odpowiednio stworzone warunki do poznawania siebie i rozwijania we własnym tempie. Tak powstało Sezamkowo!

Agnieszka Stańczak Read More »

Scroll to Top