Team Showcase

Magdalena Smolak

Absolwentka logopedii ogólnej i klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. ​W pracy zawodowej podąża za potrzebami dziecka. Uważa, że profilaktyka logopedyczna pozwoli dzieciom łatwiej nawiązywać kontakty społeczne i lepiej wyrazić swoje potrzeby. Stosuje terapię poprzez zabawę wykorzystując najnowocześniejsze teorie wczesnej interwencji terapeutycznej. Praca z dziećmi daje jej dużo radości i satysfakcji. Jest osobą empatyczną, spokojną, ciepłą i …

Magdalena Smolak Read More »

Monika Bugajny

Z wykształcenia jest muzykiem, gra na klarnecie. Kończy studia na kierunku Pedagogika Instrumentalna. Języka angielskiego uczyła się od najmłodszych lat w szkole, uzyskała dyplom szkoły językowej w Bournemouth w Anglii. Język zawsze był jej pasją, a prowadzenie zajęć muzyczno-językowych postrzega jako możliwość łączenia pasji do muzyki i języka. Uwielbia obserwować postępy dzieci, a największą nagrodą …

Monika Bugajny Read More »

Basia Gburczyk

Animatorka zajęć umuzykalniających prowadzonych metodą gordonowską. Posiada dyplom ukończenia kursu gordonowskiego w 2011 r., jest członkiem Polskiego Towarzystwa Gordonowskiego z siedzibą w Bydgoszczy. ​Pani Basia gra na skrzypcach. Niegdyś trenowała koszykówkę. Obecnie cały rok jeździ rowerem. Studiowała filologię klasyczną i polską.

Jagoda Jaśczak

Jestem mamą trójki cudownych dzieci. Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo wychowawczą, ważne jest dla mnie bliskościowe podejście do dziecka i praca z dziećmi w duchu porozumienia bez przemocy (nvc). Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując jako niania i wychowują w domu własne dzieci. Bardzo lubię gotować i piec. W wolnym czasie trenuję aeroboxing i testuję nowe …

Jagoda Jaśczak Read More »

Julia Tomiczek

Pracuje z najmłodszymi w duchu bliskości, NVC (bezprzemocowej komunikacji), książek Juula i edukacji równościowej. Koncentruję się na bezpieczeństwie, dawaniu poczucia siły, sprawczości i akceptacji. Prywatnie jest mamą pewnej siebie nastolatki. Kocha tańczyć (specjalizuję się w Kontakt Improwizacji), śpiewać, występować. Czasem pracuję przy sesjach fotograficznych.

Beata Kowalczyk

Jest osobą  bardzo wrażliwą, uśmiechniętą, ogromną radość daje jej możliwość spędzania czasu z dziećmi. Ma wspaniałą więź ze swoimi podopiecznymi, traktuje ich jak swoich małych przyjaciół, słucha co mają do powiedzenia i pokazania, stara się ich zrozumieć i rozwiązywać ich problemy. Jest ich towarzyszką w rozwoju, kieruje, prowadzi, podąża za potrzebami, wspiera i motywuje do …

Beata Kowalczyk Read More »

Izabella Cepko

To osoba z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad dziećmi.Zgłębia tajemnice dziecięcego świata tak by widzieć go oczyma dziecka. W pracy dydaktycznej mocny nacisk kładzie na zajęcia ruchowe, taniec, plastykę i sensorykę. W planie dnia jej wychowanków nie brakuje również zajęć wyciszających i relaksacyjnych.

Małgorzata Baranowska

Ma w sobie mnóstwo miłości, cierpliwości, ciepła i spokoju. Do każdego małego człowieka podchodzi indywidualnie, z szacunkiem i na zasadach partnerstwa, Jako położna stara się, aby dzieci wiedziały na czym polega zdrowy styl życia. Tłumaczy dlaczego ważne jest mycie rąk, zębów, zdrowe jedzenie czy chodzenie do lekarza.

Dagmara Rusiak

W pracy z dziećmi najważniejsza jest dla niej relacja – przyjazna, szczera, bezpieczna, pełna ciepła i szacunku. Ma głębokie przekonanie, że otwartość, autentyczna ciekawość, uważność na to co otrzymujemy od dzieci tu i teraz to fundamenty niezbędne do jej umacniania.

Agnieszka Stańczak

Zafascynowana Rodzicielstwem Bliskości postanowiła w swojej pracy z wdrożyć jej zasady. Najważniejsze dla niej jest bezpieczeństwo i spokojny rozwój dziecka. Dba o to, aby każde miało czas, przestrzeń i odpowiednio stworzone warunki do poznawania siebie i rozwijania we własnym tempie. Tak powstało Sezamkowo!

Scroll to Top