Naszą misją jest wychowanie szczęśliwych, mądrych, niezależnych i wszechstronnie uzdolnionych młodych ludzi. Kształtujemy u dzieci kompetencje społeczne i emocjonalnie niezbędne by odnosić sukces w przyszłości. Naszym priorytetem jest bezpieczne przywiązanie i podążanie za dzieckiem. Szczególną uwagę zwracamy na indywidualne potrzeby i talenty, naukę języków obcych, umiejętności społeczne i emocjonalne. 
Jest to wyjątkowy żłobek w Warszawie. Wyróżnia nas przede wszystkim wysoka jakość opieki, dbanie o indywidualny rozwój każdego dziecka, spokojne i bezpieczne miejsce. Naszym celem jest tworzenie miejsca pełnego akceptacji i poszanowania dla potrzeb każdego dziecka. Bardzo ważnym dla nas aspektem wychowania jest wzrastanie w atmosferze, wzajemnego szacunku i empatii. 
Wnętrza w których dzieci przebywają są zaplanowane z uwagą i dbałością o szczegóły. Wyposażenie sal i wnętrz dla dzieci jest dostosowane do ich potrzeb, możliwości i aktualnego rozwoju. Bazujemy na materiałach naturalnych, bezpiecznych, stonowanych kolorach, ograniczaniu niepotrzebnych bodźców. Wyposażenie jest estetyczne, trwałe i z troskliwe dobierane do potrzeb dzieci.
Dbamy o wysoką jakość posiłków podawanych dzieciom Współpracujemy z zaufaną, wyspecjalizowaną w żywieniu dzieci firmą, cieszącą się uznaniem na rynku. Codzienne posiłki bogate są w kasze, ryby, warzywa, owoce, zdrowe tłuszcze, jajka i nabiał,
Dobrze zbilansowane posiłki sycą na długo, wspierają wzrost, pracę mózgu, zapewniają energię na cały dzień. Wiemy jak ważne jest aby Twoje dziecko dostawało to co najlepsze!
Ważnym aspektem budowania doświadczeń dzieci jest kontakt z przyrodą. Posiadamy własny, duży plac zabaw, wyposażony w bezpieczne i certyfikowane sprzęty i urządzenia. Wiemy, jak ważny dla dzieci jest ruch i przebywanie na świeżym powietrzu, dlatego codziennie wychodzimy na dwór, obserwujemy przyrodę, spacerujemy, bawimy się i odpoczywamy. A jeśli pada ulewny deszcz, jest silny mróz lub wiatr które nie są dla nas bezpieczne lub panuje silne zanieczyszczenie wtedy zostajemy w czystych, ciepłych salach w których oczyszczacze powietrza dbają o zdrowie i świeże powietrze.
Dbając o wielowymiarowe rozwijanie naturalnych predyspozycji i zdolności dzieci oferujemy szereg ciekawych zajęć dodatkowych, aktywujących ciało i umysł do zdrowego i prawidłowego kształtowania. Wśród nich, zabawy i piosenki z językiem angielskim, ćwiczenia logopedyczne, kołyszące i zanurzające w muzyce zajęcia Gordonowskie, pełne smaku, zapachu i struktur zajęcia sensoryczne, moc zabaw ruchowych a także, kształtujące zdolności artystyczne, zajęcia plastyczne. Ponadto w naszym żłobki lubimy gościć Panią Anię na zajęciach z psem na których dzieci uczą się jak z miłością i w prawidłowy sposób zajmować się zwierzakiem, prowadzimy zajęcia dydaktyczne na których rozwijamy wiedzę z różnych dziedzin, łącząc ze sobą ruch, słowo i muzykę, wprowadzamy dzieci w wartości takie jak przyjaźń, miłość, empatia, akceptacja, ucząc jednocześnie samodzielności, dbania o swoją przestrzeń i siebie.
Jeśli tak jak nam bliskie są Ci ideały rodzicielstwa bliskości, komunikacji bez przemocy, pozytywnej dyscypliny to zapraszamy do rozpoczęcia wspólnej przygody której celem jest stworzenie dla Twojego maluszka najlepszego i bezpiecznego miejsca do rozwoju we własnym tempie i czasie. 
Scroll to Top