Nowy Wawer

Żłobek w otoczeniu kameralnych domków jednorodzinnych, wokół spokój i cisza, miejsce otoczone zielenią, nad brzegiem kanałku Wawerskiego. Jest to miejsce spokojne, bliskie, pełne dobrych relacji.

Co zyskujesz?

Bogatą ofertę dydaktyczno wychowawczą

Oferujemy rozwijające zajęcia: sensorykę, zajęcia dydaktyczne, logopedię, język angielski, zajęcia muzyczne, ruchowe i plastyczne.

Profesjonalną opiekę

Łagodnie i spokojnie przygotowujemy się wspólnie do nowej przygody. Dbamy o troszczymy się o każde dziecko, dbamy o jego rozwój i dobre samopoczucie.

Zdrowe posiłki

Posiłki dla dzieci są różnorodne i zbilansowane. Dbamy o to by na ich talerzach nie zabrakło warzyw, owoców, strączków, kasz, nabiału, ryb, ziaren. Kolorowe i zdrowe posiłki zachęcają do prbowania nowych smaków.

Wykfalifikowaną kadrę

Pracujemy z osobami z pasją i przygotowaniem do pracy w żłobku. Mamy w swoim zespole pedagogów, psychologów, położne, logopedów, naucycieli przedszkola.

Rodzinną atmosferę

Tworzymy dzieciom drugi dom, dbamy o siebie wzajemnie, wspieramy się i budujemy zaufanie. Wy, rodzice, dziadkowie, też jesteście częścią Sezamkowa.

Galeria zdjęć

Sale są dostosowane do wieku dzieci, wyposażone w certyfikowane urządzenia i zabawki. Wnętrza są specjalnie projektowane pod kątem rozwoju najmłodszych i inspirowane pomocami stosowanymi przez Marię Montessori. Dzieci bawią się i uczą w wybranych przez siebie kącikach tematycznych.

Dodatkowe informacje

  • Sale są dostosowane do wieku dzieci, wyposażone w certyfikowane urządzenia i zabawki. Wnętrza są specjalnie projektowane pod kątem rozwoju najmłodszych i inspirowane pomocami stosowanymi przez Marię Montessori. Dzieci bawią się i uczą w wybranych przez siebie kącikach tematycznych.
  • Posiadamy duży plac zabaw gdzie dzieci bawią się i poznają świat
  • Nasze sale oraz zabawki są codziennie starannie myte, czyszczone i dezynfekowane.
  • Posiadamy oczyszczacze, które dbają o zdrowe i wolne od zanieczyszczeń powietrze w salach.
  • Menu dzieci jest przygotowane przez dietetyka oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieci. Uwzględnia diety i specjalne potrzeby żywieniowe.

Cennik

Oferujemy różne pakiety, tak by zaspokoić różne potrzeby.

Pakiet poranny

1490 zł

Pakiet dzienny 

1650 zł

Pakiet popołudniowy

1290 zł

Pakiet godzinowy – BRAK MIEJSC

W ramach pakietu zapewniamy (60 h do wykorzystania w miesiącu w godzinach 7:00-17:00)

1000 zł

Wyżywienie

18 zł / dzień

 

ŻŁOBEK PROJEKTOWY!

Dla dzieci osób powracających na rynek pracy. Aby uzyskać więcej informacji wypełnij formularz rekrutacyjny (przycisk powyżej) lub zadzwoń do nas: + 48 737 306 690

 

tylko 430 zł

Klubik Sezamkowo - Nowy Wawer

Zapraszamy na cotygodniową zabawę w Klubiku Sezamkowo. Oferujemy ciekawe zajęcia dla dzieci od 1,5 do 6 lat. Zapraszamy do zapoznania się poniżej, z kalendarzem Naszych zajęć.

Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

Week of Wydarzenia

Masz więcej pytań?

Jeśli masz więcej pytań napisz do nas chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Przewiń do góry